Zespół

Adwokat Witold Wiącek

Adwokat Witold Wiącek,  Wykładowca akademicki. Partner zarządzający Kancelarii na terenie Ukrainy . Specjalizuje się w sprawach gospodarczych i korporacyjnych, ekspert w zakresie transakcji fuzji i przejęć, arbitrażu oraz private equity, venture capital i prawa handlowego, Doradza klientom w zakresie optymalizacji podatkowej w transakcjach transgranicznych. Doświadczony negocjator. Występuje jako pełnomocnik procesowy przed sądami powszechnymi i sądami arbitrażowymi. Włada językami - ukraińskim, rosyjskim, serbskim, chorwackim,  angielskim i francuskim. 

Adwokat Arkadiusz Świercz

Adwokat Arkadiusz Świercz

odpowiedzialny za sprawy procesowe  w kancelarii w Warszawie. Specjalizuje się w sprawach gospodarczych oraz postępowaniach odszkodowawczych. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Włada angielskim.

Adwokat Tamara Klymenko

Adwokat Tamara Klymenko , członek Rady Adwokatów Kijowa i Ukraińskiego Międzynarodowego Kolegium Adwokatów. Doświadczony prawnik procesowy – specjalizuje się w międzynarodowym prawie prywatnym, prawem spadkowym i rodzinnym.  Występuje przed sądami i Sądem Arbitrażowym. Autor szeregu opinii prawnych dla klientów Kancelarii. Włada ukraińskim, rosyjskim, angielskim, czeskim i polskim. 

Wadim Balinski

Wadim Balinski

Prawnik - Absolwent Wydziału Prawa Narodowego Uniwersytetu im. T.Szewczenki w Kijowie, pracuje naukowo na macierzystym Uniwersytecie. Specjalista w zakresie prawa spółek i prawa korporacyjnego Ukrainy. Odpowiada za zakładanie i rejestrację na terytorium Ukrainy spółek, organizacji pozarządowych, stowarzyszeń. Włada ukraińskim, rosyjskim i angielskim.

Katya Bogdanenko

Katya Bogdanenko

Ekonomista i Analityk – absolwentka Narodowego Uniwersytetu im. T. Szewczenki w Kijowie.   Zajmuje się analizą informacji gospodarczych i przedprocesowych zbieranych na rzecz naszych klientów. Włada ukraińskim, rosyjskim, hiszpańskim i angielskim.

 

Adwokat Regina Husejnowa

Członek Rady Adwokatów Obwodu Kijowskiego, prawnik zagraniczny w Polsce - członek Izby Adwokackiej w Krakowie. Specjalizuje się w kwestiach white collar crime. Doradza przedsiębiorcom w zakresie prawa gospodarczego w tym w relokacji firm z Ukrainy do Polski i innych państw Unii Europejskiej. włada ukraińskim, rosyjskim, angielskim i polskim.

Kancelaria Adwokacka Leszczyńska
Wiącek Magdalena Sp. K.

ul. Żurawia 6/12
00-503 Warszawa

REGON 146701270
NIP 522 300 67 69

Kontakt

KOM 502 129 814

MAIL adwokat@leszczynska-wiacek.pl

Polityka prywatności | Polityka cookies

Wszelkie prawa zastrzezone © Kancelaria Adwokacka Leszczyńska Wiącek Magdalena S. K.