O nas

Jesteśmy starannie dobranym zespołem specjalistów z różnych obszarów prawa działających w obrębie spraw zarówno krajowych w Polsce i na Ukrainie jak i spraw transgranicznych pomiędzy naszymi krajami i szerzej w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Pozwala nam to zarówno na kompleksową obsługę wymagających klientów biznesowych zaangażowanych w regionie jak i klienta indywidualnego w szerokim spektrum spraw, poczynając od kwestii migracyjnych i rodzinnych a kończąc na sprawach karnych. 

Logotyp Magdalena Leszczyńska - WiącekOd 2012 roku naszymi klientami były zarówno wielkie korporacje czy fundusze inwestycyjne jak i osoby fizyczne powierzające na swoje sprawy. Każdym klientem zajmujemy się indywidualnie i dopasowujemy strategię i taktykę naszych działań do konkretnych potrzeb i możliwości. Nie jesteśmy i nie mamy ambicji być wielkim bezosobowym przedsiębiorstwem skoncentrowanym na obrotach i zafakturowanych godzinach - pomimo wielu lat na rynku świadomie staramy się pozostać butikową kancelarią dla wymagającego klienta dla którego zawsze znajdujemy czas i indywidulane podejście. 

Na Ukrainie jesteśmy jedyną polską kancelarią o ugruntowanej pozycji na rynku - nie poprzez powierzanie spraw miejscowym podmiotom a po rzez samodzielne ich prowadzenie i bezpośredni codzienny nadzór. Ze względu na nasz model działania zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych klientów - przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Jeżeli macie Państwo jakikolwiek prawny problem wymagający kompetentnego rozstrzygnięcia prosimy o kontakt - postaramy si e sprostać Państwa oczekiwaniom.

 

Dziękujemy za zaufanie którym nas obdarzacie.


Magdalena Leszczyńska - Wiącek

Kancelaria Adwokacka Leszczyńska
Wiącek Magdalena Sp. K.

ul. Żurawia 6/12
00-503 Warszawa

REGON 146701270
NIP 522 300 67 69

Kontakt

KOM 502 129 814

MAIL adwokat@leszczynska-wiacek.pl

Polityka prywatności | Polityka cookies

Wszelkie prawa zastrzezone © Kancelaria Adwokacka Leszczyńska Wiącek Magdalena S. K.