O firmie

Porada prawna

Kancelaria Adwokacka Leszczyńska - Wiącek Magdalena Sp.k. - MLW Legal specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw i osób fizycznych w Polsce i na Ukrainie w szerokim zakresie obejmującym prawo spółek, spory sądowe, egzekucje należności. Kancelaria świadczy również usługi w zakresie sprawdzania partnerów handlowych i businessowych - tzw. due diligence.

Ze względu na specyfikę rynku ukraińskiego szczególny nacisk kładziemy na zabezpieczaniu wierzytelności i przeciwdziałaniu w imieniu naszych klientów próbom wrogich przejęć należących do nich spółek i mienia na Ukrainie.

Dysponując szeregiem doświadczonych partnerów i współpracowników podejmujemy się również z sukcesem prowadzenia spraw z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego oraz spraw karnych na rzecz obywateli polskich na Ukrainie i obywateli ukraińskich w Polsce. Posiadamy biura w Warszawie, Kijowie i w Łucku - jesteśmy dostępni dla naszych klientów 24 godziny na dobę świadcząc pomoc prawną i usługi w języku polskim, ukraińskim, rosyjskim, angielskim i francuskim.

Kancelaria jest również członkiem założycielem konsorcjum firm prawnych East and Central European Legal Consortium grupującego szereg aktywnych firm prawniczych z regionu co pozwala świadczyć usługi również w sprawach naszych klientów w Republice Czeskiej, Słowacji, Słowenii, Chorwacji i Serbii oraz państwach byłego ZSRR

Informujemy, że w sprzedaży na Ukrainie ukazałay sie dwa tomy komentarzy -   Naukowo Praktyczny Komentarz do Kokeksu Postepowania Cywilnego Ukriany i Naukowo Praktyczny Komentarz do Prawa o Adwokaturze Ukrainy, których współautorem jest adw. dr Magdalena Leszczyńska - Wiącek. Ci z Państwa, którzy zechcieliby skorzystać z możliwosci zakupu lub ewentualnie zapoznać sie z podstawowymi treściami publikacji  zapraszamy do odwiedzenia strony: 

 

Komentarz do KPC Ukriany

Komentarz do Prawa o Adwokaturze Ukrainy

Kancelaria Adwokacka Leszczyńska
Wiącek Magdalena Sp. K.

ul. Żurawia 6/12
00-503 Warszawa

REGON 146701270
NIP 522 300 67 69

Kontakt

KOM 502 129 814

MAIL adwokat@leszczynska-wiacek.pl

Polityka prywatności | Polityka cookies

Wszelkie prawa zastrzezone © Kancelaria Adwokacka Leszczyńska Wiącek Magdalena S. K.