O firmie

Porada prawna

Kancelaria Adwokacka Leszczyńska - Wiącek Magdalena Sp.k. - MLW Legal specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców i osób fizycznych.   

Kancelaria zajmuje się między innymi obroną podejrzanych i oskarżonych w procesach karnych i karno-skarbowych na każdym etapie postepowania - od chwili zatrzymania poprzez postępowania przed sądami pierwszej i drugiej  instancji oraz przed Sądem Najwyższym.  

Świadczymy również usługi reprezentując naszych klientów w szeroko pojętym zakresie prawa rodzinnego w tym sprawach rozwodowych, 

Równolegle, poprzez naszą  kancelarię  na Ukrainie reprezentujemy klientów   w sprawach z zakresu  prawa spółek, sporów sądowych, egzekucji należności w kontekście stosunków gospodarczych pomiędzy Polską a Ukrainą. Kancelaria świadczy również usługi  sprawdzania partnerów handlowych i businessowych - tzw. due diligence.

Na Ukrainie, ze względu na specyfikę miejscowego rynku  szczególny nacisk kładziemy na zabezpieczanie wierzytelności i przeciwdziałanie w imieniu naszych klientów próbom wrogich przejęć należących do nich spółek i mienia na Ukrainie.

Posiadamy biura w Warszawie, Kijowie i w Łucku - jesteśmy dostępni dla naszych klientów 24 godziny na dobę świadcząc pomoc prawną i usługi w języku polskim, ukraińskim, rosyjskim, angielskim i francuskim.

Kancelaria jest także  członkiem założycielem konsorcjum firm prawnych East and Central European Legal Consortium grupującego szereg aktywnych firm prawniczych z regionu co pozwala świadczyć usługi również w sprawach naszych klientów w Republice Czeskiej, Słowacji, Słowenii, Chorwacji i Serbii oraz państwach byłego ZSRR

Informujemy, że w sprzedaży na Ukrainie ukazały się dwa tomy komentarzy -   Naukowo Praktyczny Komentarz do Kodeksu Postepowania Cywilnego Ukrainy i Naukowo Praktyczny Komentarz do Prawa o Adwokaturze Ukrainy, których współautorem jest adw. dr Magdalena Leszczyńska - Wiącek. Ci z Państwa, którzy zechcieliby skorzystać z możliwości zakupu lub ewentualnie zapoznać się z podstawowymi treściami publikacji  zapraszamy do odwiedzenia strony: 

 

Komentarz do KPC Ukrainy

Komentarz do Prawa o Adwokaturze Ukrainy

Kancelaria Adwokacka Leszczyńska
Wiącek Magdalena Sp. K.

ul. Żurawia 6/12
00-503 Warszawa

REGON 146701270
NIP 522 300 67 69

Kontakt

KOM 502 129 814

MAIL adwokat@leszczynska-wiacek.pl

Polityka prywatności | Polityka cookies

Wszelkie prawa zastrzezone © Kancelaria Adwokacka Leszczyńska Wiącek Magdalena S. K.